Лариса Клєвцова Лариса Клєвцова

Лариса Клєвцова - художній керівник “Арфових Барв”.

Лариса Клєвцова - одна з найбільш впливових арфісток України. Завдяки ії педагогічному таланту арфовий клас ХССМШ-і здобув великої популярності та за короткий проміжок часу став кращим у країні.

Випускниця ХССМШ-і (клас викладача Наталії Кінєвської) та Харківського державного університету мистецтв ім. Котляревського (клас викладача Олександри Дяченко).

Одразу пiсля закінчення навчання Ларису Клєвцову було запрошено викладати до ХССМШ-і та до складу оркестру Харківського театру опери та балету, де наразі вона є концертмейстером групи арф.

Як оркестрант Лариса брала участь у гастрольних турах у Великобританії, Франції, Германії, Нідерландах.

Як викладач невпинно вдосконалюється: відвідує лекціі Міжнародної академії “Harp Masters” у Швейцарії, бере участь в арфових фестивалях України та Росії.

Лариса Клевцова постійно запрошується до складу журі Міжнародних конкурсів арфістів.

 

IMG 3660 2Вероніка Лемішенко

Вероніка Лемішенко - арт-директор “Арфових барв”.

“Вероніка - талановитий професійний музикант, найяскравіша арфістка України свого покоління.” (© Мільда Агазарян)

“Вона дуже талановита, має найкращі музичні здібності”. (© Ізабель Перрін)

“Вероніка має теплий, глибокий звук та бездоганну техніку.” (© Ізабель Моретті)

“Вона є одним з найсильніших артистів, що я знаю, Вероніка має самовладання, що дає змогу впоратися з найбільш віртуозним репертуаром у будь-якій ситуації.” (© Хелен Лейтнер)

“Вероніка має видатний талант, вона дуже відкрита, завжди готова вчитися та експерементувати з новими ідеями” (© Мара Галассі).

Закінчила ХССМШ-і, клас викладача Клєвцової Л.В. (Харків, Україна), далі отримала ступінь магістра РАМ ім. Гнесіних, клас професора Агазарян М.М. (Москва, Росія), також пройшла “Курси старовинної музики” у “Scuole Civiche di Milano”, клас викладача Мари Галассі (Мілан, Італія).

Володарка титулу "Арфістка року - 2014" за версією Міжнародної арфової академії "HarpMasters" (Мюнхенбуксє, Швейцарія, художній керівник — Ірина Цинг). З 2015р Вероніка запрошується у якості солістки на Міжнародний музичний фестиваль “La Folle Journee”. 

Лауреат Міжнародних музичних конкурсів та фестивалей у Франції, Великобританії, Іспанії, Україні, Росії, Греції тощо. Приймала участь у майстер-класах таких арфістів, як Ізабель Перрін, Ізабель Моретті, Наоко Йошино, Скайла Канга, Парк Стікней. 

Статтю-портрет Вероніки Лемішенко було опубліковано у Паризькому "HarpBlog", он-лайн журналі французського виробника арф "Les Harpes Camac". Вероніка Лемішенко - арт-директор та співорганізатор Міжнародного музичного фестивалю/конкурсу “Glowing Harp” / “Арфові барви” (Харків,Україна), що проводиться за підтримки італійської арфової фірми «Salvi».

Постійно запрошується до складу жюрі різноманітних арфових конкурсів.  Викладач класу арфи Уральського музичного коледжу.

Наразі Вероніка Лемішенко - концертмейстер групи арф УАФО (Єкатеринбург, Росія), художній керівник та диригент — Дмитро Лісс.

 

Валерій АлтуховВалерій Алтухов

Валерій Алтухов (директор ХССМШ) - заслужений діяч мистецтв України, професор ХНУМ ім. І.П.Котляревського.

Досвідчений фахівець, талановитий педагог, Валерій Миколайович вважає головним завданням сучасного навчального процесу розкриття творчого потенціалу кожного учня, кожної неповторної дитячої особистості. Великою мірою досягненню цієї мети сприяють нові контакти з зарубіжними учбовими закладами, організації фестивалів, конкурсів та інших різноманітних цікавих музичних подій, які виходять за межі суто шкільних і всебічно зв’язані з творчим життям усієї країни. Всі вони спрямовані на максимально високий рівень професійної підготовки вихованців школи, розширення творчих стосунків педагогів та учнів з українськими колегами та музикантами інших країн, створення найкращих умов для підготовки майбутньої національної культурної еліти.

 

 

Євген АндрєєвЄвген Андрєєв

Євген Андрєєв (автор обов'язкового твору для IV категорії) – кандидат мистецтвознавства, композитор, музикознавець.

Закінчив фортепіанно-музикознавчий факультет ХНУМ ім. І.П.Котляревського по класу композиції у В.С.Мужчиля та музикознавства у І.М.Приходько.

Закінчив аспірантуру при ХНУМ на кафедрі гармонії і поліфонії, захистив дисертацію на тему: «Композиційні моделі класичного року (на матеріалі творчості гурту “The Doors”)».

Постійний учасник Міжнародних та Всеукраїнських наукових конференцій. Наразі працює помічником диригента духового оркестру Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, для якого робить аранжировки та авторські композиції.

Творчий багаж композитора представлений різноманітними жанрами симфонічної, камерно-інструментальної, вокальної, хорової музики, піснями.

 

Юрій ЯнкоЮрій Янко

Юрій Янко — заслужений діяч мистецтв України, лауреат Міжнародного конкурсу, головний диригент та художній керівник Харківської філармонії.

Юрій Янко закінчив, як диригент-хормейстер ХССМШ-і, Харківський державний університет мистецтв ім. І.Котляревського, як оперно-симфонічний диригент - Київську національну музичну академію ім. П.Чайковського. У різні роки очолював академічний симфонічний оркестр Запорізької філармонії, Камерний оркестр ХССМШ-і, Харківський академічний театр опери та балету ім. М.Лисенка, з 2001 року є директором та головним диригентом Харківської філармонії.

Юрій Володимирович працював з такими музикантами, як Д.Башкіров, Б.Которович, В.Крайнєв, Д.Крамер, Ю.Лоевскій, М.Петров, С.Стадлер, Н.Штаркман, О.Князєв, С.Шоджі і багато інших.

Також Юрій Янко давав концерти з Національним симфонічним оркестром України, Національним симфонічним оркестром Молдови, а також з багатьма оркестрами України та Росії.

Під керівництвом маестро Симфонічний оркестр Харківської філармонії має постійні гастрольні тури у Болгарії, Голландії, Єгипті, Іспанії, Італії, Німеччині, Південній Кореї, Польщі, Росії, США, Франції, Чехії, Швейцарії.