Elisabeth Plank
Елізабет Планк, арфа

 

Молода, але вже відома арфістка, Елізабет присвятила свою творчість представленню арфи поза романтичним репертуаром, з яким інструмент асоціюється у першу чергу.

У 2009 році вступила до Університету Музики і Виконавських Мистецтв у Відні під керівництвом Адельхейда Бловські-Міллера. По закінченні Університету брала уроки з Мір'ям Шредер та Фабрісом П'єром.

Лауреат міжнародних конкурсів, в 2014 році Елізабет Планк отримала титул “Young Celebrity Master" (арфова академія “HarpMasters”, Швейцарія).

В 15 років Елізабет дебютувала як солістка з оркестром, а в 17 вже заграла свій перший сольний концерт — і надалі зробила собі ім'я, граючи концерти по всьму світу як солістка та камерний музикант.

Елізабет Планк пропогандує та охоче виконує сучасну музику, ій вже присвячено дві композиції: “Сонатіна” Андреаса Викидаля (2014) та Концерт "Bai-Ulgan" Онура Дюлгера (2015 ).

У 2017 під лейблом “ARS Produktion” вийде її перший CD.

 

Ольга Вікторова

Ольга Вікторова, композитор

 

Композитор, викладач, громадський діяч, член Союза композиторів Росії, Лауреат Премії Губернатора Свердловської області «За видатні досягнення в галузі літератури та мистецтва».

Засновник Ансамбля Нової Музики Свердловської філармонії та автор абонементної серії Свердловської філармонії «XXI». Автор камерних та симфонічних творів, що неодноразово виконувалися у таких країнах як Бельгія, Німеччина, Голандія, Іспанія, Франція, Канада, Латвія, Люксембург, Японія, Україна, Росія.

Симфонічний твір «Lux Aeterna», який було написано за замовленням Уральського Молодіжного оркестру, приніс автору перемогу на композиторському конкурсі у Берліні та звання «European Composer Award – 2012».

 

Євгенія Марченко 

Євгенія Марченко, арфа

 

Гран-прі ІІ Міжнародного конкурсу-фетивалю “Арфові Барви”

Євгенія — молода талановита арфістка, лауреат міжнародних конкурсів.

У 2013 закінчила ХССМШ-і, клас викладача Клєвцової Л.В., наразі — студенка Російської Академії Музики ім. Гнесіних, клас професора Агазарян М.М.

Лауреат та призер міжнародних конкурсів у Греції, Угорщині, Україні, Росії. Стипендіат Міжнародної арфової академії «Harp Masters» (Швейцарія).

 

Нана Дургарян

Нана Дургарян, форепіано

 

Випускниця Центральної Московської музичної школи, Російської Академії Музики ім. Гнесіних та Державної Класичної Академії ім. Маймоніда.

З 1990 року працює у якості концертмейстера на відділі віолончелі, контрабаса та арфи у МССМШ ім. Гнесіних, а також на відділі арфи у РАМ ім. Гнесіних та Московській Державній Консерваторії ім. Чайковського.

Неодноразово приймала участь у міжнародних та російських музичних конкурсах, нагороджена дипломами “За концертмейстерську майстерність”. Дипломант міжанродних конкурсів та фестивалей в Японії, Швейцарії, Іспанії, Україна, Вірменії, Греції, Росії тощо.

 

5 Резник

Роман Резнік, фагот


Перший фагот Філармонії в Осло, лауреат міжнародних конкурсів, учасник таких фестивалей, як Schleswig Holstein Musik Festival, Sapporo Music Festival, Luzern Festival тощо.
Випускник Харківської Середньої Спеціалізованої Музичної школи-інтернату, Віденської Музичної Академії, Мюнхенського Університету Мистецтв, Берлінської Музичної Академії, Базельської Музичної Академії, Літньої Академії у Мічігані.


Ще з студентських часів Роман почав виступати у складі таких оркестрів, як Молодіжний Оркестр Густава Малера (під керівництвом Клаудіо Аббадо), Мюнхенських Камерний оркестр, Берлінський, Стокгольмський, Гетеборгський та Сінгапурський симфонічні оркестри.

Веде активну творчу діяльність як соліст та камерний музикант.

 

6 Калинин

Станіслав Калінін, орган

 

Соліст Харківської обласної філармонії, провідний концертмейстер Харківського Державного Університету Мистецтв України.

Випускник ХДУМ, Національної Музичної Академії України та Санкт-Петербургського Державного Університету.

Переможець Міжнародного конкурсу ім. Прокофьєва, стипендіат Вагнерівського фестивалю, володар Почесної грамоти Кабінета міністрів України, володар численних нагород «Найкращий концертмейстер».

Грає концерти як органіст, клавесиніст та піаніст у США, Германії, Польщі, Китаї, Молдовії, Росії, Україні. Автор численних перекладень для органу. Записав 4 CD як соліст та концертмейстер.

 

7 Правосуд

Валентин Правосуд, кларнет

 

Валентин Правосуд народився в м. Шостка, Україна.


Закінчив ХССМШ-і та Харківському національному університеті мистецтв ім. І.Котляревського, клас професора Алтухова В.М.
Нині Валентин - студент 2 курсу Магістерської програми «Кларнет Класична музика» Королівської консерваторії Генту (Бельгія), клас професора Eddy Vanoosthuyse.


Грав у складі Харківського молодіжного оркестру «Слобожанський» (Україна) та оркестру Нацiонального театру опери та балету імені З.Паліашвілі (Тбілісі, Грузія).

Лауреат міжнародних конкурів в Україні та Іспанії, стипендіат благодійного фонду Харківського Ротарі клуба 2012р.