“Арфові барви” — це Міжнародний арфовий конкурс, у рамках якого також проходять майстер-класи, концерти та інші музичні проекти.

“Арфові барви” було засновано у 2014 році у м. Харків, Україна. Ідея фестивалю належала двом арфісткам — Вероніці Лемішенко та Ларисі Клєвцовій. Ця ідея стала реальністю завдяки підтримці Валерія Алтухова - директора ХССМШІ, та Юрія Янко - директора та художнього керівника Харківської обласної філармонії.

Конкурс проводиться у різних вікових категоріях - від юних початківців до професійних арфістів.

У репертуарі - твори композиторів різних періодів, обов'язковими є твори українських авторів у кожній з вікових категорій*.

Конкурс проводиться у два тури, фінал супроводжується оркестром*.

Найближчий конкурс “Арфові барви” відбудеться  5 - 10 квітня 2019 року.

Майстер-класи мають два напрямки — робота з сольними творами та з оркестровими партіями. Уроки є відкритими для усіх бажаючих арфістів незалежно від того, чи беруть вони участь у конкурсі або інших проектах фестивалю.

Концерти арфової музики є обов'язковою та найбільш важливою частиною "Арфових барв". Саме ці концерти дають змогу молодим арфістам показати себе, послухати інших учасників, розширити свої знання арфового репертуару, знайти нових друзів. До цього проекту належать і сольні концерти досвідчених виконавців, і загальні концерти юних учасників.

 

*окрім наймолодшої та дуетної категорій