“Арфові барви” — це Міжнародний арфовий фестиваль, до складу якого входить конкурс, майстер-класи та інші музичні проекти.

“Арфові барви” було засновано у 2014 році у м. Харків, Україна. Ідея фестивалю належала двом арфісткам — Вероніці Лемішенко та Ларисі Клєвцовій, і завдяки підтримці Валерія Алтухова, директора ХССМШ, ця ідея стала реальністю.

Конкурс проводиться серед арфістів-солістів віком до 36 років, має чотири вікові категорії.
У репертуарі - твори композиторів різних періодів, обов'язковими є твори українських авторів у кожній з вікових категорій. Конкурс, окрім наймолодшої категорії, проводиться у два тури, фінал супроводжується оркестром.
Найближчий фестиваль “Арфові барви” відбудеться  1 - 4 березня 2018 року.

Майстер-класи мають два напрямки — робота з сольними творами та з оркестровими партіями. Уроки є відкритими для усіх бажаючих арфістів незалежно від того, чи беруть вони участь у конкурсі або інших проектах фестивалю.

Концерти арфової музики є обов'язковою та найбільш важливою частиною фестивалю. Саме ці концерти дають змогу молодим арфістам показати себе, послухати інших учасників, розширити свої знання арфового репертуару, знайти нових друзів. До цього проекту належать і сольні концерти досвідчених виконавців, і загальні концерти юних учасників “Арфових барв”.