ГЕНЕРАЛЬНИЙ СПОНСОР ФЕСТИВАЛЮ

  • Salvi Harps, Італія

Logo Salvi oro

Віктор Сальві — видатний арфовий майстер ХХ століття. Народився у 1920 році в Чикаго, США, куди його родина переїхала з Італії. Батько Віктора, Рудольфо Сальві, був скрипковим майстром.

Згодом Віктор Сальві зайняв посади арфіста Нью-Йоркської філармонії та Оркестру NBC під керуванням Артуро Тосканіні.
Це був час народження першої арфи Salvi. За сприянням кількох майстрів Віктор Сальві прагнув створити інструмент, що перевершить за звуком та технічним оснащенням усі існуючі арфи - і розпочав будівництво першої моделі.

У 1956 році Віктор Сальві повернувся до Італії та заснував свою компанію, де продовжував вдосконалювати свої інструменти та створювати широкий спектр унікальних арф неповторної якості - саме ці арфи стали відомими всьому світу як Salvi Harps.

http://www.salviharps.com 

http://www.salviharps.it

 

ПАРТНЕРИ

 

  • Харківська середня спеціалізована музична школа-інтернат, Український відділ Міжнародного фонду ім. В. Крайнєва 

  XCCMШіkrainev logo

 Харківську музичну десятирічку було відкрито при консерваторії у 1943 році. Основний профіль школи — музичне та естетичне виховання дітей на найвищому професійному рівні.

Починаючи з 90-х років, з ініціативи колективу на базі школи виникло декілька масштабних музичних проектів міжнародного значення: конкурс юних піаністів Володимира Крайнєва (Харків, Україна),  фестиваль «Музика – наш спільний дім» (Харків, Україна), фестиваль «В гостях у Айвазовського» (Феодосія, Україна), фестиваль «В гостях у Гоголя» (Миргород, Україна), конкурс-фестиваль «Арфові барви» (Харків, Україна)

Школа виплекала велику кількість яскравих музикантів - народних та заслужених артистів та діячів мистецтв України й закордоння, докторів мистецтвознавства, лауреатів міжнародних конкурсів.

 

  • Харківська обласна філармонія 

  footer logo2

 

Харківська обласна філармонія - одна з найстаріших концертних організацій України - заснована у 1929 році, будівля має статус “Пам'ятник архітектури”.

Зал філармонії знаменитий своєю унікальною акустикою. Спроектований архітектором Михайлівським в 1885 році, сповнений аристократичної розкоші, зал був повною копією знаменитого залу палацу Тюрільї у Франції. Саме ця акустика і привертає кращі імена - отримати право на концерт в залі Харківської філармонії для виконавця означає дати особливе звучання голосу або інструменту, розкрити музичний твір на повну силу!

 

Salvi