ФІНАЛЬНІ РЕЗУЛЬТАТИ

 

ІV категорія

 

2 місце:
Марія Позднякова (Росія)
Оксана Сидягіна (Росія)

 

Приз за виконання спеціального твору:

Оксана Сидягіна

 

ІІІ категорія

 

1 премія, Приз диригента та Суперприз журі - Salvi Breton 23:
Juleusz Wesolowski (Польща)

 

2 премія:
Вероніка Грабовська (Білорусь)

 

3 премія:
Анна Власова (Україна)

 

ІІ категорія

 

2 премія:
Дарія Агапова (Україна)
Єлізавета Раковська (Україна)
Alara Ust (Туреччина)

 

І категорія

 

1 премія, Суперприз журі - Salvi Breton 23:
Bahar Asci (Туреччина)

 

1 премія:
Tuana Coskun (Туреччина)
Вікторія Сметана (Україна)

 

2 премія:
Лілія Константинова (Україна)
Марина Мартьянова (Україна)

 

3 премія:
Єлізавета Калініченко (Україна)
Аліна Любімова (Росія)
Еліна Московко (Україна)
Варвара Васильєва (Україна)

 

Дипломанти:
Ольга Белькова (Україна)
Єва Єпіфанова (Україна)
Олександра Лазебна (Україна)

 

 

 

I категорія (до 12 років)

 

Asci, Bahar Zeynep - Турція

Belkova, Olga - Україна

Coskun, Tuana - Турція

Epifanova, Eva - Україна

Gynku, Luchiya - Україна

Kalinichenko, Elizaveta - Україна

Konstantynova, Liliya - Україна

Lazebna, Oleksandra - Україна

Liubimova, Alina - Росія

Mart'yanova, Maryna - Україна

Moskovko, Elina - Україна

Smetana, Victoriya - Україна

Vasyl'eva, Varvara - Україна

 

II категорія (до 16 років)

 

Ahapova, Dariia - Україна

Akhrimenko, Oleksandra - Україна

Khoroshyn, Dariia - Україна

Rakovska, Elizaveta - Україна

Üst, Alara - Турція

Voronova, Anna - Україна

 

III категорія (до 22 років)

 

Andrusenko, Iryna - Україна

Bragado Poveda, Iván - Іспанія

Chudakova, Maryna - Росія

Grabovskaya, Veronika - Білорусь

Karrask, Ksenia - Росія

Kelly, Elin - Великобританія

Loseva, Aleksandra - Білорусь

Sezal, Cansu - Турція

Vlasova, Anna - Україна

Wesołowski, Juliusz - Польща

 

IV категорія (до 36 років)

 

Babel, Klara - Угорщина

Grand, Solenn - Франція

Pozdnyakova, Maria - Росія

Ramirez Velasco, Betuel - Мексика

Sidyagina, Oksana - Росія