ChantalШанталь Матьє, голова журі

Шанталь Матьє (Франція) — видатна французська арфістка. З 1977 року викладає у консерваторії м. Лозанни (Швейцарія), де наразі веде класи арфи соло, камерної музики, сучасної музики. У 2002 році Шанталь Матьє було обрано Головою VIII Всесвітнього арфового конгресу у Женеві.

Шанталь Матьє багато подорожує, дає майстер-класи по всьому світу, від Японії до Австралії, Росії, США, Бразилії та Мексики.

Більш детальну біографію Шанталь можна переглянути за цим посиланням.

 

 

 

 

 

 

Delphine Constantin ReznikДельфін Константин-Резнік

Дельфін Константин-Резнік — молода французська арфістка, солістка одного з ведучих шведських оркестрів Norrkoping Symphony Orchestra. 
Дельфін народилася у Франції та здобула освіту у Національній консерваторії Булонь-Біянкур у класі професора Енн Фонте, протягом навчання стала володаркою премій французських конкурсів "UFAM" та "le Royaume de la Musique". Надалі арфістка продовжила навчання у Цюрихському універститеті мистецтв у класі Катрін Мішель. Оркестрову практику арфістка проходила у одному з найпрестижніших студентських оркестрів - Gustav Mahler Jugend Orchester під керівництвом маестро Клаудіо Аббадо. Також Дельфін, за її словами, отримала величезне натхнення на майстер-класах Ксав'є де Мейстера, Марі-П'єр Лангламе та Ізабель Перрін.
Після навчання Дельфін Константин-Резнік переїхала до Скандинавії, де розгорнула активну творчу діяльність як солістка, камерний музикант та оркестрант.

 

Alina Bzhezhinska
Аліна Бжежинська

Аліна Бжежинська - одна з найбільш яскравих та динамічних арфісток, що живуть у Великобританії.

Аліна народилася в Україні, навчалася в Музичній Академії Варшави (Польщата Аризонському Університеті (США).

Наразі Аліна Бжежинська викладач класу арфи Королівської Консерваторії Шотландії.

Аліна грає з багатьма європейськими оркестрами, має кілька міжнародних камерних проектів, зокрема — входить до складу джаз-бенду з Тоні Кофі (саксофон) та Нікі Кінг (вокал).

Аліна Бжежинська записала сольний альбом "Harp Recital".

Вона активно займається благодійністю та співпрацює з українською організацією "Ініціатива E +".

 

 

Image00004Лариса Клєвцова, художній керівник фестивалю

Лариса Клєвцова - одна з найбільш впливових арфісток України, завдяки ії педагогічному таланту арфовий клас ХССМШ-і здобув великої популярності та за короткий проміжок часу став кращим в країні.


Випускниця ХССМШ-і та Харківського Державного університету мистецтв ім. Котляревського. Одразу по закінченню навчання Ларису Клєвцову було запрошено викладати до ХССМШ-і та до складу оркестру Харківського театру Опери та Балету, де наразі вона є концертмейстером групи арф.

Лариса Клевцова постійно запрошується до складу жюрі Міжнародних конкурсів арфістів.

 

 

 

 

 

 

 

SavkinaКатерина Савкіна 

Катерина Савкіна (Муслієнко) також є випускницею ХССМШ-і, клас викладача Клєвцової Л.В. (Харків, Україна). Надалі Катерина отримала диплом РАМ ім. Гнесіних у класі професора Шамеевой Н.Х.(Москва, Росія), також закінчила аспірантуру РАМ ім. Гнесіних (клас професора Масловської Т.Ю.).
Наразі продовжує навчання як пошукач на здобуття наукового ступеня кандидата мистецтвознавства (клас професора Шинкарьової М.І.).
Катерина Савкіна — лауреат міжнародних конкурсів та фестивалей в Україні, Росії, Болгарії,Угорщині, Японії.
Брала участь у майстер-класах таких арфістів, як Грейс Клутье, Катрін Мішель та ін. Співпрацює з багатьма композиторами з метою поширення та розвитку арфового репертуару.
Катерина Савкіна – солістка Губернського оркестра МО в Губернськом театрі під керівництвом С.Безрукова та викладач класу арфи в Жуковскій школі мистецтв.

 

MartynenkoВіра Мартиненко 

Віра Мартиненко - директор Запорізької дитячої школи мистецтв №1, директор Міжнародного конкурсу-фестивалю дитячого та юнацького виконавського мистецтва "Акорди Хортиці", Голова Запорізького обласного благодійного фонду "Акорд".
Є постійним членом журі міжнародних та всеукраїнських конкурсів в Україні.

 

 

 

  

 

 

YankoЮрій Янко

Юрій Янко — заслужений діяч мистецтв України, лауреат Міжнародного конкурсу, головний диригент та художній керівник Харківської філармонії. Юрій Янко закінчив як диригент-хормейстер ХССМШ-і, Харківський державний університет мистецтв ім. І. Котляревського, як оперно-симфонічний диригент - Київську Національну Музичну академію ім. П.Чайковського.
Під керівництвом маестро Симфонічний оркестр Харівської філармонії має постійні гастрольні тури у Болгарії, Голландії, Єгипті, Іспанії, Італії, Німеччині, Південній Кореї, Польщі, Росії, США, Франції, Чехії, Швейцарії.