Журі

Paul Patterson composer

Пол Паттерсон

Пол Паттерсон (Великобританія) є одним із найбільш універсальних, успішних і шанованих на міжнародному рівні британських композиторів свого покоління.

Композитор має значну дискографію.  Його твори виконують найвідоміші британські оркестри, вони звучать у багатьох країнах світу у виконанні видатних ансамблів та солістів. Пола Паттерсона було неодноразово обрано ведучим композитором на фестивалях як у Великобританії, так і за кордоном, а BBC оголосило його композитором тижня. 

Творчість композитора, що нагороджена кількома престижними відзнаками, стилістично різноманітна; він відомий своїми симпатичними і часто гумористичними творами для інструментів, і це надало композитору популярності  майже у всіх музичних жанрах. Його композиції складні, але ідіоматично написані – тому твори Пола Паттерсона є обов’язковими на численних міжнародних конкурсах у Європі, Австралії, Ізраїлі, Таїланді та США.

Daiva Slyziene / Дайва Шліжене

Дайва Шліжене

Дайва Шліжене (Литва) – викладач класу арфи у Литовській академії музики та театру, в Національній школі мистецтв Čiurlionis,  концертмейстер групи арф Литовського національного театру опери та балету.

У 2004 році створила Асоціацію арфи в Литві, у 2011 році організувала І Міжнародний фестиваль музики “Балтійська арфа”.

Дайва Шліжене співпрацює з оркестром Литовської національної філармонії, Камерним оркестром Литви, Камерним оркестром св. Крістофера, Клайпедським камерним оркестром, Каунаськими та Клайпедськими музичними театрами. За педагогічну діяльність та підготовку молодих литовських талантів отримала нагороди від попереднього Президента Литви Валдаса Адамкуса та від діючого Президента Литви Далі Грибаускайте. Студенти Дайви беруть активну участь у концертах, національних та міжнародних фестивалях, конкурсах, у Всесвітньому арфовому конгресі.

З метою підвищення кваліфікації співпрацювала з такими професорами як Сьюзан Макдональд (США), Мільда Агазарян (Росія), Флоранс Сітрук (Швейцарія), Ізабель Моретті та Ізабель Перрін (Франція), Скайла Канага (Великобританія).

Merve Kocabeyler / Мерве Коджабейлер

Мерве Коджабейлер

Мерве Коджабейлер (Туреччина) – володарка титулу «Молодий музикант року» за версією Donizetti Classical Music Awards, лауреат міжнародних конкурсів в Італії, Сербії, Монако, Угорщині, Австрії, Болгарії.

Мерве розпочала навчатися грі на арфі у консерваторії Стамбулу з Йонча Біленог, далі – з професорами Хельгою Шторк та Штефаном Фіцпатріком в університеті Mozarteum, продовжила освіту в Амстердамській консерваторії з професором Ерікою Ваандербург, закінчила аспірантуру в Mozarteum.

Брала участь у майстер-класах таких арфістів як Ізабель Моретті, Маріса Роблєс, Елізабет Фонтан-Бінош, Елінор Беннет , Фабріс П’єр, Сюзанн МакДональд, Еліс Гілєльс, Ізабель Перран, Марі-П’єр Лангламе та Ріта Костанци.

Мерве гастролює як соліст та як оркестрант по Європі, Азії та Америці. У 2011 році Мерве було обрано для виступу на Всесвітньому арфовому конгресі у Ванкувері; вона грала концерт як “Молода зірка” на міжнародному музичному фестивалі у Белграді. У 2015 році Мерве приєдналася до оркестрової академії La Scala.

Катерина Муслієнко-Савкіна

Катерина Муслієнко-Савкіна

Катерина Муслієнко-Савкіна (Україна) – випускниця ХССМШІ,  клас викладача Лариси Клєвцової (Харків, Україна). Катерина отримала диплом РАМ ім.Гнесіних, клас професора Наталії Шамеєвої  (Москва, Росія).

Закінчила аспірантуру РАМ ім.Гнесіних (клас професора Т.Ю.Масловської).  Зараз продовжує навчання як пошукач на здобуття наукового ступеня кандидата мистецтвознавства (клас професора М.І.Шинкарьової).
Катерина — лауреат міжнародних конкурсів та фестивалів в Україні, Росії, Болгарії, Угорщині, Японії.
Катерина Муслієнко-Савкіна – солістка Губернського оркестру МО в Губернському театрі під керівництвом С.Безрукова та викладач класу арфи в Жуковській школі мистецтв.
Брала участь у майстер-класах таких арфістів як Грейс Клутьє, Катрін Мішель та ін.  Співпрацює з багатьма сучасними композиторами з метою поширення та розвитку арфового репертуару.

Іванна Митроган / Ivanna Mytrogan

Іванна Митроган

Іванна Митроган (Україна) — солістка Академічного симфонічного оркестру Львівської філармонії.

Початкову освіту здобула у Львівській середній спеціальній музичній школі ім. С. Крушельницької та Львівському державному музичному училищі
ім. С. Людкевича (клас викладача І.Г. Пєсковскої), вищу освіту — у Національних музичних академіях Києва (клас викладача Н.І. Кметь) та Львова (клас викладача О.Г. Олійник).

Лаурет міжнародних конкурсів та фестивалів. Виступає соло та у складі різноманітних ансамблів.

Член благодійного фонду “Із янголом на плечі”.

Віра Мартиненко

Віра Мартиненко (Україна) – директор Запорізької дитячої школи мистецтв №1,  директор Міжнародного конкурсу-фестивалю дитячого та юнацького виконавського мистецтва «Акорди Хортиці», Голова Запорізького обласного благодійного фонду «Акорд».

Є постійним членом журі Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів в Україні.

Віра Мартиненко Vira Martynenko