Результати
ІІ Міжнародного арфового конкурсу
"Арфові Барви"
5-10 квітня 2019

категорія “Дебют”
1 премія:
Ангеліна Сайко (Україна)
Олеся Скорик (Україна)
2 премія:
Яна Магей (Україна)
Злата Сабірова (Росія)

І категорія: до 11 років
1 премія:
Варвара Васильєва (Україна)
Марина Мартьянова (Україна)
2 премія:
Марія Анчугова (Росія)
Ксенія Харченко (Україна)
3 премія:
Аріна Коган (Росія)
Анна Шекера (Україна)
Єлизавета Калініченко (Україна)
Диплом:
Лілія Константінова (Україна)

ІІ категорія: до 14 років
1 премія:
Вікторія Сметана (Україна)
2 премія:
Ada Canata (Турція)
3 премія:
Defne Anar (Турція)
Диплом:
Еліна Московко (Україна)

ІII категорія: до 18 років
1 премія:
Evelien Vaneysendeyk (Бельгія)
2 премія:
Дарія Агапова (Україна)
3 премія:
Єлизавета Раковська (Україна)
Диплом:
Анна Воронова (Україна)
Дар’я Хорошун (Україна)

ІV категорія: до 25 років
2 премія:
Hitomi Ishimaru (Японія)
Clara Simarro (Німеччина)

I категорія “Дует арф”: до 11 років
1 премія:
Аріна Коган, Злата Сабірова (Росія)

II категорія “Дует арф”: до 14 років
1 премія:
Лілія Константінова, Вікторія Сметана (Україна)
2 премія:
“Harpes de Liberté” – Марія Воронова,
Анна Шекера (Україна)

ІII категорія “Дует арф”: до 18 років
1 премія:
Дарія Агапова, Єлизавета Раковська (Україна)
2 премія:
Дар’я Хорошун, Анна Воронова (Україна)

Спеціальні призи

від “Les Harpes Camac” – леверсна арфа моделі “Bardic”:
Варвара Васильєва (Україна, 1 категорія)

від нашого партнеру, благодійного фонду VERE MUSIC FUND – грант на участь у Арфових літніх курсах з Chantal Mathieu та Tajana Vukelic-Peic (острів Раб, Хорватія, 12-21 липня 2019 року):
Дар’я Хорошун (Україна, III категорія)

від головного диригента Харківської обласної філармонії Юрія Янка – сольний концерт у супроводі Академічного симфонічного оркестру Харківської обласної філармонії у сезоні 2019/2020:
Evelien Vaneysendeyk (Бельгія, III категорія)

від директора Міжнародного конкурсу-фестивалю “Акорди Хортиці” Віри Мартиненко – виступ з Академічним симфонічним оркестром Запорізької філармонії:
Evelien Vaneysendeyk (Бельгія, III категорія)

від Пола Паттерсона за краще виконання твору “Павуки”:
Hitomi Ishimaru (Японія, IV категорія)

від Євгена Андрєєва за краще виконання твору “Сувенір”:
Clara Simarro (Німеччина, IV категорія)

Найкращий дебют з оркестром:
Вікторія Сметана (Україна, II категорія)

Краще виконання твору М. Скорика “Спомин”:
Ada Canata (Турція, ІI категорія)

Краще виконання твору К.Ерделі “Елегія пам’яті Глінки”:
Дарія Агапова (Україна, ІII категорія)

Кращий дует “Glowing Duo”:
Лілія Константінова, Вікторія Сметана (Україна, II категорія “Дует арф” )